ua Вуличні світлодіодні світильники RengEL SL-01 (YYS)
ua  ru 

Світлодіодний ліхтар для зовнішнього освітлення RengEL SL-01-30W (YYS).

Наші ліхтарі зовнішнього освітлення мають високу якість збірки, з використанням лише перевірених комплектуючих і покращеними параметрами.

Як джерело світла ми використовуємо світлодіоди COB (Chip-on-Board). Кристали світлодіодів за технологією COB розташовані значно ближче один до одного, ніж при використанні SMD-світлодіодів. Щільність розміщення може досягати 70 кристалів на 1 кв. см. До того ж, вони мають загальне покриття люмінофором. Тому, COB-матриця світиться рівномірно, в ній практично неможливо розрізнити окремі точки.

У виробництві наших ліхтарів використовуються лише перевірені комплектуючі та контролери, які гарантують стабільну і безвідмовну роботу виробів без необхідності здійснення додаткових обслуговуючих операцій.

Корпус ліхтаря виконано з високоякісного алюмінієвого сплаву, який забезпечує високий рівень безпеки даного вироби для оточуючих, а також служить прекрасним матеріалом для забезпечення достатнього рівня охолодження джерела світла, що в свою чергу підвищує надійність і довговічність виробу.

Тип лампи Світлодіодна лампа
Вага 1250.0(г)
Кількість в упаковці 1(шт.)
Термін служби 10.0(років)
Ступінь захисту IP 65
Гарантійний термін 24(міс)

Додаткові характеристики

Кут випромінювання світла 120.0(град.)
Коефіцієнт потужності 0,97
Мінімальна робоча температура -30.0(град.)
Максимальна рабочая температура 45.0(град.)
Світловий спектр, К 6000